Yerli Film

Recep İvedik 5
9
1080p2017Yerli Film
Recep İvedik 5
Mahalle sakinlerinden İsmet vefat edince Recep İvedik taziye ziyaretine gider. Dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek için yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır. Spor organizasyona katılacak ekip talihsiz olay sonucu karışırken Recep kontrolü eline alır.
9/338
G.O.R.A.
8.6
720p2004Yerli Film
G.O.R.A.
Kurnaz ve genç bir adam olan Arif, bir kasabada halı satarak yaşamını sürdürmektedir. Genelde yaşadığı bölgedeki insanoğlu, kendisini hafifçe üç kağıtçı bir tip olarak bilirler. Bigün Arif’in dükkanına gelen yabancı müşteriler, ona hayal bile edemeyeceği bir tecrübe yaşatır. Gelenler aslen uzaylılardır ve bu uzaylılar tarafınca kaçırılan Arif, bambaşka bir gezegene gdolayılür. Arif, karakterine uygun bir şekilde bu gezegenden kaçıp kurtulabilmenin ...
8.6/5
Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel
8.3
720p2017Yerli Film
Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel
Cünyor Temel, tıpkı babası Temel Sözer şeklinde kısmetsiz ve hayalperest bir Trabzonludur. Babasından kalan 10 milyon lira borcu, reddi miras şansı varken 'hiç olmazsa öteki dünya da alacaklılarla boğuşmasın' diye kabul eden Cünyor Temel, şehrin en büyük müteahhiti Cemal Karkas'ın Arap ortağı Cabir El Kurabiyye ile beraber girdiği Hamsiland Towers inşaatına karşı çıkmaktadır. Çünkü bu inşaat, Trabzon ve Trabzonsporlular için ...
8.3/14
Kolonya Cumhuriyeti
7.8
720p2017Yerli Film
Kolonya Cumhuriyeti
Eyalet yolunda küçük bir kasabada bir cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday Peker Mengen, Başbakan'ın eyalete gelmesi ve ardından Amerika ile savaşa girmesi için düzenlenen karşılama töreninde kontrolü kaybediyor. Ülkenin sınırlarından kalma 5000 nüfusa yeni bir cumhuriyet kurmak zorunda kalan Peker Mengen, bir taraftan Amerika ile uğraşırken yeni bir ülke kurmanın zorluklarıyla karşı karşıya ve hatta bir uzaylıdan yardım alıyor.
7.8/41
Deli Aşk
8.5
1080p2017Yerli Film
Deli Aşk
Deli Aşk 2017, Maraş dondurmacısı, Ekrem'in kız arkadaşı Neşe'nin sevgilisinin kalbini kazanmaya çalışırken yaşanan komik olaylardan bahsediyor. Filmi ise Emrah Kaman ve Murat Kaman senaryoyu yazmıştır. Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya ve Toygan Avanoğlu gibi oyuncular yer alıyor
8.5/34
Sonsuz Aşk
8
720p2017Yerli Film
Sonsuz Aşk
Zeynep (Fahriye Evcen) kardeşiyle birlikte kendi hayatını yaşayan genç bir kadındır. Can (Murat Yıldırım) genç yaşında bir profesör haline geldi, mesleğinin zirvesinde çok başarılı ve zengin bir cerrah. Normal koşullar altında, aynı ortamda bulunma imkanı olmayan ikisi arasında ortak bir nokta ve büyük bir sevgi yoktur. Ancak bu farklı yaşamlar aralarındaki sevgiye çok fazla engel oluşturacaktır.
8/25
Tatlım Tatlım
7.7
1080p2017Yerli Film
Tatlım Tatlım
Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır. Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve Demet Akbağ ile senelerce kapalı gişe oynadıkları Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın uyarlaması olan filmde, dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: ...
7.7/6
Baş Belası
2
1080p2017Yerli Film
Baş Belası
2 gün sonra, evlenmeye hazırlanan Asyalı (Selen Seyven), babasının cenaze töreninde Çanakkale'ye gider. İstanbul'a geri döndüğünde, Can (Çetin Altay) ile karşılaştığı Asya için beklemediği bir maceraya başlamaya hazırlanıyor ve çevresi ve çevresindeki molozlara her zaman girmeyi başarabiliyor. Asya gelini giyene kadar, gerçekleşmemiş olarak kalmaz.
2/2
Cereyan
0
1080p2017Yerli Film
Cereyan
Genç psikoloji öğrencisi Aylin, geceleri tanımayan insanlar için online terapi yapıyor ve kendini geliştireceğini düşünüyor. Bir gece ona Cavit Iron isminde garip bir adam diyor. Kanser hastası olan 7 yaşındaki oğlunun öldüğünü ve depresyondan kurtulamayacağını söyleyen bu adamın gizlediği bazı gerçekler var. Psikolojik gerilim türündeki Filmin filmlerinin çoğu Sapanca'da bir dağ evinde gerçekleştirildi.
0/0
Baba Mirası
10
1080p2016Yerli Film
Baba Mirası
Küçük yaşta annelerini kaybeden üç kız kardeş evlerinde büyür. O sırada üç farklı meslek vardı, biri dermatolog, biri müzisyen, diğeri turist oluyordu. Babaları gittiklerinde babalarının köyüne gelirler. Vasiyetname nedeniyle mirasın payını almak için köyde 1 ay geçirmek gerekiyor. Ancak, bu süre zarfında beklenmeyen şeyler başlarına gelecektir.
10/1
Babamın Kanatları
0
720p2016Yerli Film
Babamın Kanatları
Kentsel alanın boş alanlarını tamamen yeni mahallelerle doldurmayı vaat eden inşaat faaliyetinin zeminine oturtun; yaşlı bir inşaat işçisinin hikayesi, akranlarından farklı olarak, bir teşhis konduktan sonra geleceğe yönelik tüm planları bırakmak zorundadır. Malign tümör. Bu kendinden güvenceye ilk giren ilk modern Türk toplumu bağlamında bireyin onurunu inceler.
0/0
İncir Reçeli
10
1080p2011Yerli Film
İncir Reçeli
Senaryo yazarı, bir akşam reddedilen metni umrumda bırakmayan İmparator'la karşılaşır. Evi açan duygu çoktan gitti, ertesi sabah hafif bir not bırakarak. Tekrar görüştüğü zaman, Metin Duygu'nun sırrını merak ediyor ve bir gün onu takip ediyor. Öğrendikleri ölümsüz bir aşkın başlangıcı olacaktır.
10/1
İncir Reçeli 2
8.6
720p2014Yerli Film
İncir Reçeli 2
Duygu'yu kaybettikten sonra Metin derin bir yalnızlık içine girer ve bir bardakta şarkılar söyleyerek ve kaybedilenlerin yasını tutarak hayatını sürdürür. Figürin Reçeli 2, modern bir aşk hikayesi ve yaşamı sürdürme hikayesidir.
8.6/15
Leblebi Tozu
0
1080p2016Yerli Film
Leblebi Tozu
Film Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır. Nohut tavukları sahtekârlık yapan üç yakın arkadaşıyla dolandırıcılık hikayelerinin konusu. Birbirlerini seven üç arkadaş hayatlarının aksanı için Çorum'a gidiyor. Çorum'da düzenlenen 'Medeniyetler Yaşıyor' etkinliğinde Çorum'un tarihi eserlerini çalmak için planları var. Ancak bu kez ev hesabı çarşıya uymuyor ve kendileri için hiçbir zaman ödememiş oldukları olaylarla karşılaşıyorlar.
0/0
Kutsal Damacana 2: İtmen
0
1080p2010Yerli Film
Kutsal Damacana 2: İtmen
"Kutsal Damacana", sahte bir papazın kahkahalarla dolu tuhaf bir büyülü macerasını gerçekleştirdi. İkinci film Hollywood'un vazgeçilmez "kurtadamı" adlı korku komedisi tarzında yine "Holy Damacana" nın önünde. Özel efektler, akıcı anlatı tarzı ve eğlenceli Holy Ghost 2: It Men, yakın dönemin en iddialı komedi filmi adayı olma yolunda.
0/0
Kutsal Damacana
10
1080p2007Yerli Film
Kutsal Damacana
Fikret hayatını gemide geçirdi ve İstanbul'a yerleşti. Zenginlik hayal eden Fikret, oturduğu mahallede bir kilisenin patronu olan Artin'in Vatikan'a gidebileceğini bilerek kilise tesislerini kullanmaya başlar. Kilise mahzeninde pahalı şaraplar satarak yolunu buluyor ve geceleri Artin'in gizli odasında kalıyor.
10/1
Kurtlar Vadisi: Irak
5.8
1080p2006Yerli Film
Kurtlar Vadisi: Irak
O gün on bir asker kafalarına takılıp Irak'tan sürüldü. Süleyman Aslan, onbir kişiden biridir. Onuruna utanç veremeyen Teğmen Süleyman arkasında bir mektup bırakıp intihar etti. Mektup, özel olarak eğitilmiş bir Türk istihbarat görevlisi olan Polat Alemdar'a yazılmıştı. Artık Kuzey Irak'ta adamlarıyla birlikte ölmek üzere.
5.8/4
Kolpaçino 2: Bomba
0
1080p2011Yerli Film
Kolpaçino 2: Bomba
Özgür (Şafak Sezer) zengin bir ailenin çocuğudur. Ama hayatından mutlu değil. Ne aptal babasının ne de zengin kayınbabanının desteğini görmüyor. Geçmişten sevgilisi Özgür, bırakacağı albüme maddi destek bekliyor. Bu desteği bulamayan Özgür, gizlice aldığı bir şantaj kaseti ile tehdit ediyor. Kırık yürekli kadının 'kadınsı' intikamına benzeyen bu durumun arkasında aslında çok büyük hesaplamalar var.
0/0
Kolpaçino
5
1080p2009Yerli Film
Kolpaçino
Yedi birbirine yapışan hikayesi bir günlük maceralar ... "Para basılır, işaret atılır, banknot yapılır, güverte güverte gider Milyonlarca temiz, milyonlarca pis el açıklanamayan bir aşka, açıklanamayan acılara değecek En güzel dilek tutarsan, pis tarafı tutmaktır "dedi.
5/1
Koca Dünya
0
1080p2016Yerli Film
Koca Dünya
Ali ve Zuhal yakında yetiştirdikleri yetimhaneden kardeş olduklarına inandılar ve "büyük dünyaya" karıştılar. Ali şu anda bir motosiklet tamirhanesi olarak çalışırken, zaman zaman Zuhal'ı görmek için onu kabul eden ailenin kapısına gidiyor. Ali, kapıdan döndüğünde, evinin babası, Zuhal'ı ikinci eşi olarak alacağını duyduğunu duyduğunda, kapı durur, bütün aile bıçakları ve Zuhal'ı alır ve kaçar. Ali'nin motosikletine atlarlar ve bir ormanda ...
0/0